ZPHC about us
Laboratuvar

Hakkımızda

 

ZPHC İlaç Sanayi, 1972’de Çin’de kurulmuş bir ilaç firmasıdır. Başlangıçta API ilaçları üreten bir üretici olarak kurulmuştur, bugün ZPHC İlaç Sanayi, ilaç endüstrisi, biyofarmasötikler ve tıbbi ekipmanlarla, açık erişim ve teknoloji platformu ile küresel operasyonlar gerçekleştiren önde gelen global bir şirkettir. Hizmetlerimiz, dünyadaki müşterilerimize keşif ve geliştirme sürelerini azaltmaya yardımcı olurken, aynı zamanda tıp ve tıbbi ürünler alanındaki araştırma ve geliştirme masraflarını, etkin ve verimli maliyetli çözümlerle azaltacak şekilde tasarlanmıştır. ZPHC’nin başarısı, satış ve pazarlamanın benzersiz ve kanıtlanmış modeli, ülke çapında geniş bir dağıtım ağı, pazar lideri ilaçlarının çeşitlendirilmiş bir portföyü ve güçlü araştırma ve geliştirme yeteneklerine bağlanabilir. Şu anda, şirket yarı sentetik API antibiyotikleri, tezgah üstü ve tıbbi ürünler, modern Çin ilaçları, ayrıca tabletli ve enjekte edilebilir anabolik ve androjenik steroid üretimi yapmaktadır. Ürünlerimiz Avrupa, Asya, Güney Afrika ve Orta Amerika pazarlarına ulaşmıştır.

Ürünlerimizin hiçbirini ABD’ye satmıyoruz.

Penisilin ve sefalosporin C için fermantasyon teknolojileri küresel düzeydedir. Bağımsız bir Ar-Ge sistemi ve güçlenen markalarla birlikte sürekli büyüyen bir araştırma grubu, şirketin iki şubesini oluşturmaktadır.

ZPHC İlaç Sanayi, iki milyondan fazla kalifiye eczacı ve bilim adamı istihdam etmektedir ve laboratuvarları uluslararası GMP standardına uygun en son ekipmanlarla donatılmıştır. İşletmede, üretim kontrolü için kademe kademe sistemi devreye sokulmuştur ve bu çerçevede, kalite kontrol, bitki için hammadde alınması aşamasında başlar.

Üretimde ZPHC Pharmaceutical, dünyanın en gelişmiş ekipman ve teknolojilerini bir araya getirmiştir, üretim ve lojistik süreçlerinde tam otomasyon ve bilgi birikimi elde ederek uluslararası ileri bir seviyeye erişmiştir.

Hammaddelerimiz ve eczacılık ürünlerimiz SFDA GMP standardına uygun olarak onaylanmıştır.

ZPHC about us
Sterilizasyon tesisi
ZPHC about us
Şişeler
ZPHC about us
Sterilizasyon tesisi

ZPHC İlaç Sanayi’nin kalite yönetimi departmanı, 180’den fazla kişiden oluşan mevcut bir personele sahiptir. Kalite yönetimi, Kalite Kontrol Bürosu’ndaki Kalite Yönetimi Departmanı, Kalite Yönetim Eğitimi Bölümü, Kalite Yönetim Ofisi API’sı, Gıda Kalite Yönetimi Ofisi, Kalite Yönetimi Bölümü GSP, Kalite Kontrol Merkezi (QC) ve diğer birimleri kapsar.

QA personelinin tam zamanlı çalışması: üretim malzemeleri, üretim, ambalajlama, inceleme, depolama, dağıtım ve kapsamlı analiz ve derinlemesine izleme için diğer işlemler. Kalite Yönetimi Müdürü görevini yerine getirirken dış etkenlere maruz kalmaz; Kalite yönetimi direkt olarak gözetiminde olduğunda, Direktör, ürünlerin iadesi için iade edilen hatalı ürünleri kararlaştırma ve veto etme hakkına sahiptir. Kalite, ürünlerin serbest bırakılmasından sonra onay için sorumlu kişinin QA gereksinimlerine uygun olarak kayıtları doğrulamak için ürünün QA üretim süreci, ambalajlama süreci ve doğrulama işlemi boyunca yönetilir. Kalite kontrol departmanı, GMP’nin gereklerine uygun olarak kalite kontrol çalışmalarını standartlaştırır; kalite kontrol sistemini geliştirir; kalite standartlarını zenginleştirir; ürün, hammadde ve ambalaj malzemelerinin standart testine sıkı sıkıya uygun malzeme, ara ürün ve ürünler, iç kontrol standartları ve kontrol usullerini geliştirir ve revize eder.

ZPHC about us
Yönetimi
ZPHC about us
Laboratuar
ZPHC about us
Yönetimi

QC, kimyasal analiz, enstrümantal analiz, mikrobiyolojik tespit, farmakolojik deneyler ve analitik laboratuvar için beş laboratuvar oluşturmuştur. ISO / IEC 17025 uyarınca standart belirleyici QC’dir. GMP’nin gereklerine uygun olarak, Eylül 2010’da modern bir kalite yönetim departmanı kurulmuştur. Yeni bina için yaklaşık 30 milyon yuan yatırılmıştır: inşaat alanı 1500 m2 olan bir pilot hayvan merkezi ve 320 metrekarelik bir bina alanı.

ZPHC about us
ZPHC about us
ZPHC about us

Kalkınma Stratejisi

Çin’in büyüyen ekonomisinden ve devam eden sağlık reformlarından yararlanarak, pazarlama ve dağıtım ağlarımızı genişletmek, araştırma ve geliştirme fırsatlarını genişletmek ve üretim kapasitesini optimize etmek için önlemler alarak Şirket için uzun vadeli büyüme fırsatları sağlamaya çalışacağız. Ayrıca, yabancı ilaç şirketleri ile satın alma ve işbirliği de içeren kanıtlanmış çok kanallı strateji ile ürün portföyümüzü sürekli genişleteceğiz.

ZPHC İlaç Sanayi çalışanları, teknolojiyi iyileştirmek ve hastalara en iyi eczacılık ürünlerini sunmak için birlikte çalışırmaktadır. ZPHC İlaç Sanayi, kurumsal bir kültür yaratma sürecinde, her insanın kişisel gelişimini gözeten ve bireyin ve grubun karşılıklı büyümesini teşvik etmek için çeşitli faaliyetler yürüten “insan önce gelir” ilkesine uyar.

ZPHC about us
Dondurarak kurutma tesisi
ZPHC about us
Dondurarak kurutma tesisi

Degerlerimiz

 • Dürüstlük ve özveri, ekip çalışması ve başarı
 • Doğru ürünleri yapın ve niteliksel olarak yapmak
 • Müşteriler öncelikle gelir
 • Mükemmeliyet peşinde
 • Her proje ve hedefi, kararlara ve sonuçlara odaklanarak etkili bir şekilde uygulamak
 • İşbirliği yapmak ve birlikte çalışmak
 • Yenilikleri tanıtmak
 • Değişikliği kabullenme esnekliğini ve kabiliyetini göstermek. Buluşlar ve gelişme konusunda güçlü bir kararlılıkla dönüşümcü ve yenilikçi koşullara çabucak uyum sağlamak.
 • ZPHC İlaç Sanayi yüksek sosyal sorumluluk düzeyine sahip, her çalışana iş sorumluluğunu aşılayabilmesi ve insanların yararlanabilmesi için insan odaklı bir şirkettir.
 • Şirket, Alman istihdam standartlarına uymaktadır: başkalarına adil davranmak, personel eğitimini güçlendirmek, iyi bir ahlaki kalite ve çalışabilirlik, personel arasında birlik ve işbirliği yeteneği oluşturmak.
 • ZPHC İlaç Sanayinin güçlü profesyonel etikleri, pazar geliştirme fırsatları ve ana satış grubuna sadakati vardır.

Hedefler

ZPHC İlaç Sanayi, umudunu ve canlılığını taşıyan yeni bir başlangıç noktasında durarak, stratejimize uygun olarak büyümek için pratik adımlar atmaktadır. Uluslararası düzeyde rekabet ederek birinci sınıf bir şirket olmaya çalışıyoruz. Yüksek kaliteli ilaçlar geliştirmeye ve pazarlamaya devam edeceğiz ve hastalara en iyi ilaç ürünlerini sunacağız.

ZPHC about us
Su arıtma tesisi