ZPHCgroup.com

Yazılar

ZPHC İlaç ve Somatropin Zptropin

ZPHC haber

ZPHC İlaç Sanayi’nin (“Şirket” veya “ZPHC İlaç Sanayi” ve bağlı ortaklıkları – “Grup” ile birlikte) Yönetim Kurulu (“Kurul”), Moson Koral International (HK) Ltd’i tam olarak (“Sözleşmeler” ) ile Avusturya ilaç firması Trolma-Pharma GmbH (“Trolma-Pharma”) deklare ederek, ZPHC Estetik ve Kozmetik ortaklığını oluşturmaktadır ve güncellenmiş Somatropin Zptropin ürününü piyasaya sürmektedir.
ZPHC ağırlıklı olarak minimal invaziv estetik ürünlerin pazarlanması ile uğraşmaktadır. Grup, ortak girişim anlaşmasının bir parçası olarak Asya’daki çok kanallı dağıtım ve pazarlama konusundaki bilgilerini sağlayacaktır.

ZPHC haber

ZPHC haber

Yukarıdaki işlem için uygulanabilir faiz oranları% 5’ten azdır. Bu duyuru, yatırım topluluğunun son yıllarda iş gelişimini anlamasını sağlamak için Şirket tarafından gönüllü olarak yapılır ve herhangi bir ilaç, cerrahi cihaz, tedavi ya da sözlü olarak tüketilen ürün kullanımı ile ilgili bir reklam oluşturmaz.

 

Feragatler! UYARI!

Bu siteye girerek, burada belirtilen yasal hükümleri ve koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi kabul etmiş sayılırsınız.

Site İçeriği

Bu site ZPHC imalatı, ZPHC Pharmaceuticals’in bir bölümü ve ürünleri ile bayileri ile ilgili bilgiler içermektedir. Bu web sitesinde yer alan bilgi ve makaleler yalnızca bilgilendirme amaçlı ve eğitim amaçlı sunulmaktadır. Önce profesyonel tıbbi, bilim ya da hukuk uzmanlarının tavsiyelerini almadan bu web sitesinde yer alan hiçbir bilgiye güvenmemelisiniz ya da bunlara güvenmemelisiniz.

Bildirim

Bu sitede yer alan bilgilerin güncel ve doğru olduğuna inanılmaktadır, ancak ZPHC, zaman zaman, ürünle, ekipmanla, spesifikasyonlarla, kullanılabilirlikle ilgili, materyallerle ve bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, önceden bildirimde bulunmadan bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar. parçalar. ZPHC, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin doğruluğunu, eksiksizliğini veya orijinalliğiyle ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

Web sitesi, bu siteden tamamen bağımsız olan diğer sitelere bağlantılar içerebilir ZPHC, web sitesinin gizlilik beyanları veya veri işleme dahil olmak üzere, bu tür herhangi bir web sitesinde bulunan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya orijinalliği ile ilgili hiçbir beyan veya garanti vermez. Uygulamalar: Başka bir şahsın veya bir şirketin web sitesine yapılan herhangi bir bağlantı, hiçbir şekilde bu kişinin veya kuruluşun web sitesinin, ürünlerinin veya hizmetlerinin ZPHC’sinin onayladığı şekilde izlenmemelidir.

Web sitemiz bu Sitede yer alan bazı sayfalarda çerezleri kullanabilir.Bu Şartları kabul ederek (yani “Kabul Et” seçeneğini tıklayarak), bu Siteye erişiminiz için çerezlerin kullanımı ve yerleştirilmesine rıza göstermiş olursunuz.

21 yaşından büyük olmalısın.
Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, İrlanda, Kanada, Avustralya, Avrupa Birliği, Yeni Zelanda, El Salvador, Panama, Japonya, Hong Kong, Bermuda ile işbirliği yapmıyoruz.

Bu web sitesinde yer alan ve tüm tasarımları, metinleri ve resimleri içeren ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla yazarlık eserleri, ZPHC Pharmaceuticals tarafından açıkça belirtilmedikçe, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, iletilemez, gösterilemez, gerçekleştirilemez, dağıtılamaz, Kiralanmış, alt lisanslanmış, değiştirilmiş, daha sonra kullanılmak üzere saklanmış ya da ZPHC Pharmaceuticals’ın önceden yazılı izni olmadan tamamen ya da kısmen herhangi bir şekilde kullanılmış.

Lütfen, yukarıda listelenen kriterlere uygun olduğunuzdan emin değilseniz girmeyin

Bu sitenin kullanımının kendi sorumluluğunuzdadır olduğunu kabul ediyorsunuz