ZPHC business
Kontrol etme

Satış ve pazarlama ekibi

 Çoğu ilaç ve İlaç sanayi sektöründe profesyonel niteliklere sahip olan 350’yi aşkın satış ve ürün yöneticimiz bulunmaktadır. Çeşitli ülkelerin pazarlarına hızla girmek için 3000’den fazla distribütör ve satış departmanı ile birlikte çalışılmaktadır. Distribütörlerimiz ve satış departmanları ile yakın işbirliği içerisinde çalışıyoruz: pazarlama stratejileri geliştirmek, ulusal ve il konferansları organize etmek, distribütörlere satış eğitimi programları sunmak, yerel pazardaki satış kanallarıyla derinlemesine bilgi sahibi distribütörleri seçmek, ve yerel pazarlar için satış kanalları kurmak ve satış hedefleri oluşturmak. Satış ve pazarlama ekibimiz, ticaretten sorumlu olarak, distribütörlerin çalışmalarını yakından takip etmektedirler.

Şirket yönetimi

Dağıtım ağımız, dünyanın dört bir yanındaki nitelikli distribütörlerin ve üçüncü parti satış temsilcilerinin on yıldan uzun süredir arama, tespit etme, pazarlık etme ve seçme yeteneğinin doruk noktasındadır. Satış modelimiz ayrıca, bu ölçeğin dağıtım ağını izlemek ve desteklemek için oldukça verimli bir iç kontrol sistemi gerektirir. Yıllar geçtikçe, ürünlerimizin kar marjının distribütörlerimize cazip olması için fiyatlandırma stratejileri geliştirdik. Buna ek olarak, bazı ürünlerimizin pazardaki konumu ve ürünlerimizin gücü distribütörümüzü korumaktadır. Bu bağlamda, dağıtım ağımız son derece verimlidir.

ZPHC İlaç Sanayi’nin çok başarılı ve uygun maliyetli olduğu kanıtlanan bir satış modeli vardır ve pazara etkili ve hızlı bir şekilde nüfuz etmesini sağlamıştır. Pazarlama stratejimiz ve geniş satış ve dağıtım ağlarımızın taklit edilmesi zordur ve bu nedenle önemli bir rekabet avantajı oluşturmaktadır.

Dağıtım ağımız, çoğu tıp ve ilaç sanayi alanlarında profesyonel niteliklere sahip 350’den fazla uzman satış ve ürün yöneticisi ekibi tarafından yönetilmektedir ve desteklenmektedir. Ürün yöneticileri, pazarlama stratejileri geliştirmek, bilimsel konferanslar ve seminerler düzenlemekle birlikte distribütörler için ürünler hakkında bilgi hazırlamakla sorumludur.

Hammaddelerin kalitesi Avrupa ve Amerika düzeyindedir, bu yüzden bitmiş ürünlerin kalitesi dünyanın en zorlu rekabetine dayanmaktadır. Tüm ürünler yüksek kaliteli baskı ile korunmaktadır.

ZPHC business
Ön işlem
ZPHC business
Takım

Yedi işletme temelleri

  • ZPHC İlaç Sanayi ile dağıtım ve lojistik işi
  • Altı biyolojik ürün enstitüsüne sahip biyo-farmakolojik ünite
  • Çin Ulusal İlaç Sanayi Endüstrisi ZPHC İlaç Sanayi ile Kimyasal İlaç Sanayi Üretim Birimi
  • Farmakolojik hammaddelerin üretimi ve satışı
  • ZPHC İlaç Sanayi ve altı büyük biyolojik ürün enstitüsünün AR-GE çalışmaları ve kimyasal ve teşhis reaktifinin üretimi
  • ZPHC İlaç Sanayi bilimsel kurumları ile farmasötik araştırma ve tasarım ekibi
  • ZPHC İlaç Sanayi ile ekonominin fuar birimi

Yabancı alıcılarla etkileşim

 

Gittikçe daha fazla yabancı alıcı “Üretim” ve “Ticaret Şirketleri” arıyor.

Ali International İstasyonu’na göre, Ali’nin alıcı istekleri doğrultusunda yayınladığı eksik istatistiklere göre, yabancı yatırımcıların% 50’den fazlası, çok sayıda dış ticaret şirketini hariç tutarak yalnızca üreticilerle temasa geçmeye istekli olduklarını açıkça belirtiyor. Aynı zamanda, giderek daha fazla sayıda üretici, iki aşamalı satışla kendi ihracat sektörünü de yaratmaktadır.

Doğrudan üreticilerle ticaret yapmak isteyen yabancı alıcıların arkasındaki ana neden maliyettir. Ana hedefleri, satın alma maliyetlerini düşürmek ve mümkün olan en düşük fiyata erişmek için aracıları azaltmaktır (tabii ki, dış ticaret şirketlerinin daha yüksek fiyat teklif ettiği durumlarda).

ZPHC İlaç Sanayi, kendi markası olan hammadde ve bitmiş ürün üretiminin tüm aşamalarında ve siparişlerde yer almaktadır.

Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) ve orijinal tasarım üreticisi (ODM) olan ZPHC İlaç Sanayi, kendi üretim tesislerine sahip olduğundan ve bu nedenle en uygun fiyatları sunabildiğinden rekabet avantajına sahiptir.

ZPHC business
Su arıtma