ZPHCgroup.com

Blog

ZPHC – kurumsal site yerelleştirme

Bu hedefe ulaşmamızda bize yardımcı olan tüm üreticilere, müşterilere, alıcılara ve insanlara teşekkür ederiz. ZPHC, geribildirimlerinize ve önerilerinize her zaman açıktır. Şimdi birkaç adım daha yakınız.

ZPHC İlaç güncelleştirdi siteyi

Fabrikayı, hali hazırda yapılmış ilaçlar ve hammadde olarak ekleyerek, ZPHC İlaç Sanayi sitesi üzerinde güncellenmiş bir tasarım başlatıldı. Daha fazla bilgi için satış departmanıyla iletişime geçebilirsiniz.

ZPHC İlaç ve yeni bir seminer

Orta ve Güney Amerika’daki Latin ülkeleriyle olan işbirliğini geliştirmek için AB semineri 2017, 7 Eylül 2017’de Pekin’de başarıyla tamamlandı. Seminer, Akademi IU Uluslararası İş Yetkilileri tarafından Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki ilaç firmaları için düzenlendi. Seminer 31 Ağustos’ta açıldı. Ülkedeki faaliyetlerin kapsamında önemli ölçüde genişleme ve katılımcı sayısında belirgin bir artış yaşayan oniki ülkeden 21 sağlık bakanının

ZPHC İlaç ödülü

ZPHC İlaç Sanayi Ödülü, ürün teknolojisi, kalite yönetimi, kalite iyileştirme, proses kontrol, güvenlik ve çevre yeniliklerine olağanüstü katkı, enerji tasarrufu ve emisyonları azaltmanın yanı sıra, ana teknolojilerin bağımsız inovasyon ve bağımsız fikri mülkiyetteki işletme yeteneğiyle ilgili kuruluşları veya bireyleri ödüllendirmek için kurulmuştur,. Ödül, Rus temsilcileriyle yapılan bir sonraki toplantıya ithaf edilmiştir.

 

Feragatler! UYARI!

Bu siteye girerek, burada belirtilen yasal hükümleri ve koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi kabul etmiş sayılırsınız.

Site İçeriği

Bu site ZPHC imalatı, ZPHC Pharmaceuticals’in bir bölümü ve ürünleri ile bayileri ile ilgili bilgiler içermektedir. Bu web sitesinde yer alan bilgi ve makaleler yalnızca bilgilendirme amaçlı ve eğitim amaçlı sunulmaktadır. Önce profesyonel tıbbi, bilim ya da hukuk uzmanlarının tavsiyelerini almadan bu web sitesinde yer alan hiçbir bilgiye güvenmemelisiniz ya da bunlara güvenmemelisiniz.

Bildirim

Bu sitede yer alan bilgilerin güncel ve doğru olduğuna inanılmaktadır, ancak ZPHC, zaman zaman, ürünle, ekipmanla, spesifikasyonlarla, kullanılabilirlikle ilgili, materyallerle ve bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, önceden bildirimde bulunmadan bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar. parçalar. ZPHC, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin doğruluğunu, eksiksizliğini veya orijinalliğiyle ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

Web sitesi, bu siteden tamamen bağımsız olan diğer sitelere bağlantılar içerebilir ZPHC, web sitesinin gizlilik beyanları veya veri işleme dahil olmak üzere, bu tür herhangi bir web sitesinde bulunan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya orijinalliği ile ilgili hiçbir beyan veya garanti vermez. Uygulamalar: Başka bir şahsın veya bir şirketin web sitesine yapılan herhangi bir bağlantı, hiçbir şekilde bu kişinin veya kuruluşun web sitesinin, ürünlerinin veya hizmetlerinin ZPHC’sinin onayladığı şekilde izlenmemelidir.

Web sitemiz bu Sitede yer alan bazı sayfalarda çerezleri kullanabilir.Bu Şartları kabul ederek (yani “Kabul Et” seçeneğini tıklayarak), bu Siteye erişiminiz için çerezlerin kullanımı ve yerleştirilmesine rıza göstermiş olursunuz.

21 yaşından büyük olmalısın.
Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, İrlanda, Kanada, Avustralya, Avrupa Birliği, Yeni Zelanda, El Salvador, Panama, Japonya, Hong Kong, Bermuda ile işbirliği yapmıyoruz.

Bu web sitesinde yer alan ve tüm tasarımları, metinleri ve resimleri içeren ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla yazarlık eserleri, ZPHC Pharmaceuticals tarafından açıkça belirtilmedikçe, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, iletilemez, gösterilemez, gerçekleştirilemez, dağıtılamaz, Kiralanmış, alt lisanslanmış, değiştirilmiş, daha sonra kullanılmak üzere saklanmış ya da ZPHC Pharmaceuticals’ın önceden yazılı izni olmadan tamamen ya da kısmen herhangi bir şekilde kullanılmış.

Lütfen, yukarıda listelenen kriterlere uygun olduğunuzdan emin değilseniz girmeyin

Bu sitenin kullanımının kendi sorumluluğunuzdadır olduğunu kabul ediyorsunuz